امرداد، از فرهنگ نامیرا و اهورایی ایران زمین سخن می گوید - Amordad Forums انجمن ادبی امرداد
Pages: 1
انتفادها و پیشنهادهای انجمن ادبی امرداد By: godfather Date: 09 سپتامبر 2009 گاه 09:20:28
با درود خدمت دوستان و همراهان ادب دوست

این تاپیک به منظور پیشنهادن و بررسی پیشنهادها و انتقادهای شما گرامیان درباره درون مایه و چند وچون این تالار و تالارهای زیرگروه آن ایجاد شده است.
 با امید به هر چه پربارتر و پرکارتر شدن این تالار از هم اکنون چشم براه نگرشهای شما نازنینان هستیم

با سپاس

پاسخ : انتفادها و پیشنهادهای انجمن ادبی امرداد By: yazdan_s Date: 19 سپتامبر 2009 گاه 02:12:08
با درود

گادفادر گرامی
پیشنهادی داشتم
از آنجا که تاپیک هم سرای با استقبال هموندان رو به رو شده است و همچنین با دو موضوع متفاوت برای همسرایی کردن،پیشنهاد میدهم که در تالار انجمن ادبی امرداد زیر گروهی تازه به نام همسرایی( و یا نامی دیگر) پرداخته بشود تا موضوعات متفاوت را در تاپیکهای متفاوت در آن زیر گروه به همسرایی بشینیم
با توجه به علاقه و استقبال هموندان( و تنوع موضوعی احتمالی در آینده) از آن تاپیک این پیشنهاد به ذهنم آمد.

سپاس
پاسخ : انتفادها و پیشنهادهای انجمن ادبی امرداد By: godfather Date: 19 سپتامبر 2009 گاه 04:30:52
شما دسترسی دیدن پیوندها راندارید. نام نویسی یا درونشد
با درود

گادفادر گرامی
پیشنهادی داشتم
از آنجا که تاپیک هم سرای با استقبال هموندان رو به رو شده است و همچنین با دو موضوع متفاوت برای همسرایی کردن،پیشنهاد میدهم که در تالار انجمن ادبی امرداد زیر گروهی تازه به نام همسرایی( و یا نامی دیگر) پرداخته بشود تا موضوعات متفاوت را در تاپیکهای متفاوت در آن زیر گروه به همسرایی بشینیم
با توجه به علاقه و استقبال هموندان( و تنوع موضوعی احتمالی در آینده) از آن تاپیک این پیشنهاد به ذهنم آمد.

سپاس
با درود بر فراوان یزدان عزیز
و نیز دیگر دوستانی که در این باره نگرش خود را به پ.خ ارسال داشتند
پیشنهاد شما پیشنهاد خوبی است و من دیروز این درخواست را برای گرداننده گرامی تارنما فرستادم و به محض اینکه زیرگروه مربوطه فراهم شود دیگر شاهد این نابسامانی نخواهید بود

با سپاس
بدرود
پاسخ : انتفادها و پیشنهادهای انجمن ادبی امرداد By: hadish Date: 23 نوامبر 2009 گاه 03:54:54
درود بی پایان بر (پ خ)عزیز
فکر کنم هموندان خاطرات زیادی برای بازگویی داشته باشند ولی جایی که مخصوص خاطرتشان باشد وجود ندارد(البته من ندیدم)پیشنهاد میکنم بخشی هم برای خاطره نویسی بنیان نهید.
                         با سپاس :smile: :scenic:
پاسخ : انتفادها و پیشنهادهای انجمن ادبی امرداد By: godfather Date: 27 نوامبر 2009 گاه 19:43:35
شما دسترسی دیدن پیوندها راندارید. نام نویسی یا درونشد
درود بی پایان بر (پ خ)عزیز
فکر کنم هموندان خاطرات زیادی برای بازگویی داشته باشند ولی جایی که مخصوص خاطرتشان باشد وجود ندارد(البته من ندیدم)پیشنهاد میکنم بخشی هم برای خاطره نویسی بنیان نهید.
                         با سپاس :smile: :scenic:
درود هدیش گرامی
ضمن سپاس فراوان از شما
دوست عزیز شما می توانید خاطرات خود را در بخش نوشته های ادبی هموندان قرار دهید.چنانچه شمار خاطرات دوستان فزونی گرفت بی گمان بخشی جداگانه برای آن فراهم خواهد آمد

با سپاس فراوان