نویسنده جستار: اساسنامه و آیین نامه نخستین تارنما  (بازدیدها: 22671 بار)

0 هموند و 4 میهمان درحال خواندن جستار.

Webmaster

  • مهمان
اساسنامه و آیین نامه نخستین تارنما
« : 29 نوامبر 2004 گاه 11:53:29 »
بازگویه
آیین نامه نخستین امرداد:
آغاز : 03/08/1383 خورشیدی
ویرایش : 03/08/1387 خورشیدیدوست و سرور گرامی،


با سپاس از اینکه تارنمای مارا برای مشاهده و یاری رسانی برگزیده اید. برای پاسداری از این تارنما و  نشان دادن دیدگاه های این تارنما و آسودگی بازدیدکنندگان آن ، برآن شدیم آیین هایی را قراردهیم تا همه ما از آنها بهره بگیریم. در غیر اینصورت مدیران تارنما تلاش خواهندکرد با ویرایش و یا زدودن جستارها ، گفتارها و در پایان با بستن دسترسی بازدیدکننده ، پایبندی خویش را به آیینهای تارنما نشان دهند.

عمل به این آیین ها ، چه بازدیدکنندگان میهمان ، چه بازدیدکنندگان نام نویسی کرده و چه مدیران تالارها را دربر می گیرد.


دیدگاه های این تارنما : هدف از راه اندازی اين تارنما و تالارهای گفتگوی آن ، تنها برای یاری رسانی و زدودن دشواریهای بازدیدکنندگان و پاسخگویی به پرسش های آنان در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی ، آیینی ، دینی ، ادبی ، هنری ، تخصصي و... می باشد.
 

  آیین شماره 1 - همه ی کاربران می بایست در هنگام نام نویسی در تارنما ، از واژه های  مناسب برای برگزیدن نام کاربری خود بهره بگیریند. در صورت دیدن واژه های زشت و ناپسند ، کدکاربری آن كاربر در نخستین گاه زدوده خواهد شد و دسترسی وی به تالارها نا ممکن خواهد شد.

  آیین شماره 2 - کاربران تارنما می بایست در هنگام فرستادن پیام / جستار / گفتار در تالارها از واژه های مناسب بهره گیرند. در صورت دیدن واژه های زشت و ناپسند ، کدکاربری آن كاربر در نخستین گام زدوده خواهد شد و دسترسی وی به تالارها نا ممکن خواهد شد.

  آیین شماره 3 - کاربران می بایست در هنگام فرستادن پیام / جستار / گفتار / پرسشهای خود از یک موضوع مناسب بهره گیرند. این موضوع می بایست در رابطه با پیام / جستار / گفتار / پرسشهای ایشان باشد. در غیر اینصورت در هنگامی که کاربر تازه باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار این موضوع بوسیله کاربران چه تازه و چه کهن ، برخورد خواهد شد.

  آیین شماره 4 - این تارنما ، سخن گاهی برای تبادل اندیشه ها در راستای دیدگاه های تارنما می باشد. پس خواهشمندیم  تلاش کنید گفتارهای خود را در رابطه با این موضوع و يا با موضوعات وابسته به آن گزینش کنید و بفرستید.

  آیین شماره 5 - مسئولیت گفتارهای فرستاده شده بوسیله کاربران به دوش خود ایشان می باشد و نمایانگر نگرش یا سخنان مدیران تارنما نمی باشد.

  آیین شماره 6 - اگر  مایلید پیامهایی از تارنماهای دیگر را به این تارنما بفرستید ، باید سرچشمه  یا پیوند یا نشانی آن تارنما آن را نام ببرید. در صورتی که گفتار یا پیام نوشته شده از سوی شخص بود ، باید نام وی را یادآوری نمایید.

  آیین شماره 7 - در هنگام ساختن دستینه (امضا) در ویژگیهای شخصی خود ، از آگهی های تجاری (تارنما و سایر آگهی ها) خودتان و دیگران خودداری نمایید. در صورتی كه تارنمای شما دیدگاه آموزشی و يا فرهنگی دارد با آگاهی دادن درباره چگونگی تارنما ، برای شناساندن آن به كاربران ميتوانيد دستینه را به تارنمای خود پیوند دهيد.
همچنين در بخش "پیوندها" ی تارنمای ما نیز می توانید برای آگاهی دادن درباره تارنما و کارهای خود استفاده نمایید.
 
  آیین شماره 8 - خواهشمندیم از ساخت بیشتر از یک کدکاربری در تارنما خودداری فرمایید.

  آیین شماره 9 - از گفتارهایی درباره هک ، نفوذ به سیستمها و... که بار منفی و خرابکاری با خود دارند، همچنین گفتارهایی که سبب آزار و دشواری برای دیگران شود ، در تارنما جلوگیری خواهدشد. تنها گفتارهای سودمند مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هكران و همانند آن که برای کاربران سودمند باشد، مجاز است.

  آیین شماره 10 - خواهشمندیم در هنگام فرستادن پیامها و پرسشهای خود ، تالار همخوان را برگزینید و از مطرح کردن پرسشهای خود در تالارهای ناهمخوان خودداری نمایید.

  آیین شماره 11 - چگونگی همه فايلها و يا فرتورها و ... كه از راه تارنما فرستاده ميشوند بر دوش كاربر فرستنده ميباشد و تارنما در زمينه سالم بودن آنها، ويروسی نبودن آنها و ... مسئولیتی ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم پس از دريافت فايلها و ... آنها را پیش از بهره گیری به یاری نرم افزارهايی كه كار ويروس يابی و جستجوی فايلها را بر دوش دارند ، بازبینی نماييد.

  آیین شماره 12 - برای امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ  پرسشها ، از تالارها بهره گیری نماييد در صورتی كه از راه ايميل ، چت و يا هر روش ديگری از کاربر موردنظر پرسش می کنید، تارنما هيچ گونه مسئولیتی درباره درستی پاسخ و... نخواهد داشت.
 
  آیین شماره 13 - خواهشمندیم هنگام فرستادن جستار یا پیام خود به تالارها ، به قوانين کنونی جمهوری اسلامی احترام بگذاريد و از قرار دادن جستار ، پیام و فرتورهایی که به سبب آنها برای شما و تارنما دشواری بوجود آورد ، خودداری فرماييد.

  آیین شماره 14 - چنانچه جستار یا پیامی از کاربران از سوی مدیری در تالار زدوده و یا ویرایش شد ، در صورت داشتن پرسش در اینباره و یا دانستن سبب حذف یا ویرایش آن می توانید برای مدیر آن تالار یک پیام خصوصی‌ بفرستید و پرسش خود را به گونه خصوصی‌ درمیان بگذارید تا آن مدیر نیز در اینباره شمارا راهنمایی‌ کند و پاسخ شمارا بدهد.

  آیین شماره 15 - خواهشمندیم از فرستادن جستارها و پیامهای یکسان و همانند خودداری فرماييد. جستارها و پیامهای یکسان از سوی مديران زدوده خواهند شد.

  آیین كپی رايت : اگر می خواهيد از گفتارها و آموزشهايی كه در اين تارنما فرستاده شده است در جايی ديگر و يا در تارنمای خود بهره بگیرید؛ نام بردن از تارنما و نام نويسنده گفتار و یا پیام بایستنی است.
پاينده ايران
مدير تارنما
« واپسین ویرایش: 23 نوامبر 2008 گاه 18:11:00 ازسوی Pasha »

نیدرا

  • هموند
  • *
  • نوشتار: 1
  • امتیاز: 1
  • جنسیت : بانو
پاسخ : اساسنامه و آیین نامه نخستین تارنما
« پاسخ #1 : 02 اكتبر 2016 گاه 21:23:55 »
سلام ودرود بر عزیزان امرداد؛سپاس از پذیرش من؛فقط بگویمتان؛اول من دختی جوان نیستم(اشاره به گزینش جنسیت و ناگزیر دختری را نزدیکتر بردالویی خویش یافتن!!بعد از آن،من در زمینه شعر وداستان-ویراستاری متن نیم بند تبحری دارم و اکنون مدتیست بکار تحقیق و گردآوری و پژوهش درباب نمادها وسمبلها هستم که باعث خرسندیست مطالبم را در اختیارتان قرار دهم؛لازم به ذکر است قبل ازاینها نیز تحقیقی جامع در زمینه ایزدبانوان ایران زمین از جمله ایزدبانوی Amertaیا مرداد که ماه تولدم نیز هست انجام داده ام که مطلبش موجود است.همچنین از پس ۲۰ سال کار مربیگری یوگا و در پی دانش این علم و همچنین یافتن سرنخهایی از آیینهای هندویس و...؛توانسته ام بر وامداری این آیینها از فرهنگ کهن ایرانی بخصوص تاثیر پذیری آنها از میترایسم مقالات جالبی تهیه نمایم که همینک در چند گروه تلگرام ارایه میدهم.خوشحال میشوم حاصل کارهایم را درآینده ای نزدیک در اختیار شما دوستان قرار دهم.فقط گیر کار اینجاست که با وجود آرشیو شخصی قوی و پرملاط این جانب در تمام زمینه های شعر.مطلب.آهنگ و فیلم..دانشم در زمینه کار با دنیای مجازی بسیار فقیر و بیجان است.از این رو اگر کاستی در این زمینه می بینید بر ۶۰ سال کهولت سنم ببخشایید.سپاس بی کران بر شما گرامیان باد

dara_babak

  • کوشاترین های امرداد
  • *
  • نوشتار: 2,715
  • امتیاز: 788
پاسخ : اساسنامه و آیین نامه نخستین تارنما
« پاسخ #2 : 11 نوامبر 2016 گاه 20:46:49 »
درود و خوش آمد به شما

سپاس
پاید کشور به فره اش جاودان         ایرانیان   پیوسته   شادان          همواره یزدان بود او را نگهبان                                                                                                        خداوند نگهدار ایران باد                                 باشد که سراسر کیهان را صلح و آرامش فرا گیرد

 

گروه امرداد

تارنما تالارها امردادنامه

تالارها

فایلخانه گاهشمار اساسنامه امرداد جستجو

گوناگون

یاری امرداد اسناد خلیج فارس

تارنماهای همسو

خبرگزاری میراث فرهنگی تاریخ فا هفته نامه امرداد