نویسنده جستار: * ایرانرود , واپسین دشنه بر پیکر بی جان ایران  (بازدیدها: 1327 بار)

0 هموند و 1 میهمان درحال خواندن جستار.

piransal

• کوشاترین های امرداد
  • *
  • نوشتار: 1,016
درود بر پاشا ی گرامی

امیدوارم که تندرست باشید.
شوربختانه آگاهی به من رسیده است که گویا از سوی کشور روسیه برای چندمین بار داستان " ایرانرود " پیگیری می شود .

دلسوز گرامی ,  ایرانرود یعنی ایران را به دو تکه با مرز طبیعی آبی کردن . یعنی ایران شرقی و ایران غربی . یعنی آینده و فرجامی مانند کره (جنوبی و شمالی ) یعنی جدا کردن بخش آذربایجان و کردستان در یک سوی ایران و جدا از دیگر بخش های ایران که البته می دانید که این پانترک ها و جدایی طالبی ها از همان روسیه آغاز شده و تا امروز پایدار مانده.

هم میهن من
 کشیده شدن کانال آبی از میان ایران یعنی ساختن یک کانال بین الملی , که اگرچه از میان ایران می گذرد ولی ایران هرگز نخواهد توانست به کنترلی سد در سدی بر آن داشته باشد . یعنی اختیار بخش پهناور ایران را به دیگر قدرت ها سپردن. یعنی راه دسترسی دشمن به جای جای این سرزمین خسته از جنگ را دادن .

بزرگوار ایران کشوری نبود که مشکل اب داشته باشد که نیاز به این بهانه ی شگفت آور باشد که ما نیاز منابع آبی نو در ایران هستیم و این راه رسیدن به آنست است. از بی مایه گی و فرومایگی سران این جمهوری بود که دستور و اجازه ی زدن چاه های فراوان را صادر کردند و کار را به اینجا رساندند .

آخر کجا دنیا یک کاستی و اشتباه را با یک اشتباه بزرگتر از بین می برند ؟؟

گرچه بنگر می آید آهنگ (تصمیم)این واپسین دشنه ی زهر آگین بر پیکر تکه تکه شده ی ایران را گرفته اند. ولی خویشکاری ما امردادیان هنوز پابرجاست .
چند سال پیش که اینجا می نوشتم و می آموختم , ایرانیال به مانند امروز آگاه و دوستار ایران کهن و گذشته و رسومشان نبودند ولی با گذر زمان و کردار های من و شما و دیگر میهن دوستان ایران امروز , ایرانی بسیار آگاه و هوشیار شده است .

پس بر ما است که نخست مردم را از این داستان شوم آگاه سازیم و سپس به فرجام این داستان که فرجام ایران خواهد بود بپردازیم .

'' نیاز به یاری همه ی فرهیختگان امرداد است تا دست به قلم شوند و بنویسند . ''

در هر رسانه ای که شدنی است . تلگرام . لاین . اینستاگرام . فیس بوک . پیشنهاد می کنم بخشی هم در همین تارنما ایجاد شود که دوستان بتوانند از نوشته های یکدیگر سود بجویند در راه آگاه سازی مردم.

پیرانسال
« واپسین ویرایش: 09 آوریل 2016 گاه 04:48:21 ازسوی piransal »
پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

گروه امرداد

تارنما تالارها امردادنامه

تالارها

فایلخانه گاهشمار اساسنامه امرداد جستجو

گوناگون

یاری امرداد اسناد خلیج فارس

تارنماهای همسو

خبرگزاری میراث فرهنگی تاریخ فا هفته نامه امرداد