نویسنده جستار: سالارعقیلی آدم فرصت طلبی است/صدا وسیما به من رودست زد  (بازدیدها: 871 بار)

0 هموند و 3 میهمان درحال خواندن جستار.

lotr

• کوشاترین های امرداد
  • *
  • نوشتار: 1,204
پیمان سلطانی (رهبر ارکستر ملل):
سالارعقیلی آدم فرصت طلبی است/صدا وسیما به من رودست زد

[reflect]http://www.musicema.com/images/cache/slo1ltani1249451287.jpg[/reflect]

موسیقی ما - پیمان سلطانی رهبر ارکستر ملل گفت‌وگویی با لی‌لا رضایی درروزنامه امتیاز کرده و به انتقاد شدید از سالار عقیلی پرداخته است. ماجرااز این قرار است که سلطانی آهنگ وطنم با صدای سالار عقیلی را ساخته و تنظیم کرده و در حالی که حقوق این اثر متعلق به اوست سالار عقیلی آن را در مراسمهای مختلف اجرا کرده وحتی نامی از پیمان سلطانی نبرده است .
سلطانی به روزنامه امتیاز گفته: سالار عقیلی آدم فرصت‌طلبی است وحق خواندن این قطعه را ندارد. اگر این کاررا ادامه بدهد به جرات می‌توان گفت او یک سارق هنری است.
او همچنین گفته: من این قطعه را با خوانندگان دیگری همچون سینا سرلک وحسین علیشاپور اجرا کرده‌ام که بهترین اجرا توسط حسین علیشاپور بود.
او ادامه داده: من به صدا وسیما نامه زدم که از پخش آن جلوگیری شود ولی متاسفانه بازخوردی نداشت. او دربخش دیگری همچنین با اشاره به این موضوع گفته: صدا وسیما به من رودست زد.
سلطانی همچنین گفته: در سال ۸۴ قرار بود شجریان به همراه ارکستر ملل آن را درتخت جمشید اجرا کند اما نتوانستیم مجوز آن را دریافت کنیم. او که نیامد پذیرفتم با یک خواننده دیگری کار کنم و با یک اجرای تحمیلی با سالار عقیلی کار کردم.
همچنین قراربود علیرضا قربانی این قطعه را اجرا کند ولی در آن زمان دفتر موسیقی با او مشکل داشت.

منبع : وبلاگ قاعده بازی
به نام آنکه شب را به روز تبدیل میکند تا کودکی از هراس به آرامش برسد. (لتر)

اگر همه انسانها يكسان بينديشند و تنها يك تن با نظر همه مخالف باشد ، كار عموم در خاموش كردن اجباري آن يك تن به همان اندازه نارواست كه ،‌اگر او قدرت داشت و نوع بشر را به زور خاموش مي كرد(میل)

گروه امرداد

تارنما تالارها امردادنامه

تالارها

فایلخانه گاهشمار اساسنامه امرداد جستجو

گوناگون

یاری امرداد اسناد خلیج فارس

تارنماهای همسو

خبرگزاری میراث فرهنگی تاریخ فا هفته نامه امرداد