نویسنده جستار: فهرست خوانندگان ممنوع‌الفعاليت در راديو اعلام شد  (بازدیدها: 905 بار)

0 هموند و 1 میهمان درحال خواندن جستار.

lotr

  • کوشاترین های امرداد
  • *
  • نوشتار: 1,204
  • امتیاز: 654
  • جنسیت : آقا

به علت پاره‌ای دلايل؛
فهرست خوانندگان ممنوع‌الفعاليت در راديو اعلام شدپخش صدای بعضی افراد و برخی آهنگ‌ها در رادیو ممنوع شد.

بنابراين گزارش، پخش آهنگ‌های برخی از خوانندگان و نیز برخی ترانه‌ها به خاطر آن‌چه که پاره‌ای از دلایل نامبرده می‌شود در رادیو ممنوع‌ اعلام شده است .

در این فهرست برخی خوانندگان به طور کلی از این‌که صدای‌شان در رادیو پخش شود محروم شده‌اند و نیز پخش برخی از آهنگ‌ها و ترانه‌های تعدادی از خوانندگان نیز ممنوع شده است.

در این فهرست نام افرادی چون شاهین آرین، فریدون آسرایی، علیرضا افتخاری، مجید اخشابی، علیرضا افشار، محمد اصفهانی، اسماعیل‌زاده، شهرام امیری، احسان خواجه‌امیری، پاک‌نیا، محمد خواجه‌امیری، مسعود خادم، حسین زمان، کوروس سرهنگ‌زاده، ناصرعبدالهی، علیرضا عصار، فتحعلی اویسی، گلشن، علی لهراسبی، محمد نوری، کامبیر افضلی و ... به چشم می‌خورد.

این در حالی‌ست که بنا‌بر‌اظهارنظر قربانی مدیر روابط عمومی مرکز موسیقی سازمان صدا و سیما،‌ کیومرث طهماسبی مدیر این مرکز هیچ خبری راجع به موسیقی نمی‌دهند و ضمنا دوست ندارند با هیچ خبرنگاری صحبت کنند.


منبع : ايلنا و خبرآنلاين
به نام آنکه شب را به روز تبدیل میکند تا کودکی از هراس به آرامش برسد. (لتر)

اگر همه انسانها يكسان بينديشند و تنها يك تن با نظر همه مخالف باشد ، كار عموم در خاموش كردن اجباري آن يك تن به همان اندازه نارواست كه ،‌اگر او قدرت داشت و نوع بشر را به زور خاموش مي كرد(میل)

 

گروه امرداد

تارنما تالارها امردادنامه

تالارها

فایلخانه گاهشمار اساسنامه امرداد جستجو

گوناگون

یاری امرداد اسناد خلیج فارس

تارنماهای همسو

خبرگزاری میراث فرهنگی تاریخ فا هفته نامه امرداد